Mikołajki 2019

Grudzień 08, 2019Autor BaS

Warunki drogowe w dniu 6 grudnia 2019 roku były wyjątkowo trudne. Nie było nawet jednego płatka śniegu! Saniami nie dało rady? Dlatego Święty Mikołaj do kościoła w Boroszowie dotarł z niewielkim opóźnieniem,  w dniu 7 grudnia. Radość dzieci była tym większa! Ksiądz Proboszcz Bernard Joszko i tak musiał modlić się o ten sukces.Swoją drogą to bardzo ciekawe, że w Boroszowie tylko najmłodsi są grzeczni. Żaden z dorosłych nie spełnił kryterium, prezentów od Mikołaja nie było. Całe szczęście, że rózgi też nie! Święty Mikołaj zapowiedział, że odwiedzi jeszcze mieszkańców w strażackiej remizie. Może wtedy?

7 grudnia 2019r. w sali OSP w Boroszowie zostało zorganizowane dla dzieci spotkanie z Mikołajem przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich wraz z panią Sołtys i Radę Sołecką.


Dla dzieci był przygotowany poczęstunek, wspólna zabawa i oczywiście prezenty od św. Mikołaja.Większość mieszkańców Boroszowa jest zgodna z opinią Świętego... Ta Pani w tym roku wyjątkowo zasłużyła sobie na najwyższe uznanie Mikołaja!!!
Gdyby udało się jeszcze rozświetlić ciemniejszą stronę mocy?To miłe, że święty docenił także wysiłki wspierającego go aniołka!

Zdjęcia: Norbert Krawczyk