PIKNIK RODZINNY 2019

Czerwiec 23, 2019Autor BaS

W dniu 20 czerwca 2019 roku  Zarząd OSP. sołtys i Rada Sołecka w Boroszowie urządzili piknik rodzinny. Świąteczny dzień Bożego Ciała sprzyjał świętowaniu. Pogoda też, wieczorny deszcz nie przerwał zabawy!
Powitania i zaproszenia do zabawy dokonali: Damian Krawczyk, wiceprezes OSP oraz Ewa Piech sołtyska. 


Dla Pani Sołtys to swoisty publiczny debiut. Pierwsza impreza organizowana w czasie jej kadencji. W opinii uczestników - było OK!

Była to także pierwsza od lat impreza organizowana bez formalnego udziału Grupy Odnowy Wsi (zaprzestała działalności). Członkinie byłej GOW pozostały aktywne!

Młodzi wykrzesali z siebie wiele energii, bo to i dmuchańce i tańce. Specjalnie na to nie czekali, ale nagroda była by miłym dodatkiem, przy tym ochłodą!W pewnym momencie IDOLEM młodych uczestników zabawy stał się Damian Krawczyk, który częstował lodami, wystarczyło dla wszystkich!

Sławek Korzonek, jako super strażak dał popis swoich kulinarnych umiejętności.Czym dzieliła Pani Sołtys? Kto był ten wie!

Milenka jak zwykle uśmiechnięta! Może następnym razem zaprezentuje swe taneczne, wysoko oceniane przez jurorów na konkursach, umiejętności?

Są i tacy, którzy w tym okresie przyjeżdżają specjalnie z Niemiec. Lubią zabawy i integrację w Boroszowie.

Super druhowie: Bożena i Edward Grusowie oraz Henryk Krawczyk  podjęli się super trudnego zadania - zaspokojenia smaków każdego degustatora!!!

Od godziny 19.00, deszcz zmusił uczestników do przeniesienia zabawy do budynku. Wcale nie przeszkodziło to w radosnej zabawie.Warto też docenić cichych bohaterów organizacyjnych piknikowego sukcesu!